Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 05.05.2008 18:17:50 

Kelly Family-fan page

Historie a info

z1

Farmáři

Když Kellys žili jako malí ve Španělsku na starém statku,měli kolem sebe spoustu zvířat,jako např.kočky,psy,králíky,myši,ovce,prasata,slepice.Joey často chodil s pastevci na louku pást ovce.

z2

Ptáci

Johnny vlastnil jednoho malého ptáčka,který se jmenoval Ben.(foto).Joey vlastní ptactvo teď.

62

kka

Kočky

Na hausbootu měli Kellys mnoho koček i jiných zvířat;byla tu např.kočka "Trabi" (ale nevím,jestli je to tak kočka vpravo na obrázku).Pak je tu ještě jedna fotka s Angelem a kočkou,která je očividně velmi muzikální.:))))) (vpravo),ale o tom obrázku nevím nic bližšího.

h2

h1

h3

Králíci

Maite měla králíky jako malá moc ráda.Měla jich hodně.(foto vpravo).Také Angelo měl králíka,kterému dal jméno "Heino",králík umřel roku 1995 nebo 96.Paddy dostal ke svým 22.narozeninám od Günthera Jaucha (foto vpravo),kterého pojmenoval "Günther" a umístil ho do své soukromé zoologické zahrady na Gymnichu.Po Güntherově smrti měli mít ještě jednoho králíka,kterého nazvali Günther II.

e1

e2

Osel

Kellyovic děti si vždy přáli koně.Tak jim tehdy otec koupil alespoň osla.Byl také užitečný,přepravoval vodu ze studně ve vesnici do domů,protože v domech ve Španělsku nebyla tekoucí voda.S vodou pomáhal také pomocník Gregorio.(vpravo s Jesusem a Paulem).Osem se jmenoval "Burrito".Foto 2.malý Johnny jede na Burritovi.Foto vpravo:John se dvěma osli ve Španělsku (asi 2005).

Křeček

(žádné foto)Sean vlastnil křečka,který se jmenoval "Star".

223

Koně

Když točili Kellys klip When the boys come into town,musela se jejich mužská část naučit jezdit na koni,jen Angelo v ježdění pokračoval a vyhrál i několik tamních závodů.Angelo a jeho kůň(na fotce).Také na Gymnichu měli Kellys 2 poníky.Jmenovali se "Zottel" a "Max".Dostali je od cirkusu Roncalli,zvířata byla nemocná a na show nepoužitelná.Zottel kvůli nemoci po 6 týdnech zemřel.Max stále žije na Joeyho statku.

mz1

Zámecký rybník

Plavaly na něm kachny a žily v něm žáby.Taky ta žába,která se objevila v klipu "Oh it hurts".

p1

Prase

Paddy vlastnil na Gymnichu prase domácí,které se jsmenovalo "Pumbaa" a občas se procházelo po zámecké zahradě.

z1

Ovce a kozy

Ty také patřily k Paddyho malé zoo na Gymnichu.Měl 3 kozy a několik ovcí.Jedna koza se jmenovala Heidi.26.1.2000 porodila Heidi mládě.

j1

Jezevčík

Dříve měli Kellys i hrubosrstého jezevčíka a taky jejich štěňata.

f11

214

Irský vlčák (vlkodav)

K nim patřili "Colin" a "Finbar".Finbar se narodil v roce 1988/89.Angelo se o ně později staral.V roce 1998 byl Finbar pokousán jiným psem a na následky zemřel,i když v časopisech v roce 2000 se psalo,že stále žije.Tito psi se ale průměrně dožívají jen 7 let.Naštěstí mají Kellys Finbarova pokračovatele.

6

Další pes?

Je možné,že měli Kellys ještě jednoho psa,kterého můžeme vidět na Making of An Angel.

t1

Teriér

Sean měl 3 teriéry asi v roce 1998.Jmenovali se "Caramel","Syrup" a "Fredo".Angelo má v současnosti také teriéra.

boxer

Boxer

Jimmy měl od r.1999 fenu Boxera jménem "Cuba".Na fotce (vím blbá kvalita) jí jsou 4 měsíce.

78

Teriér 2.

V r.2002 byl s Kellys ve studiu při nahrávání desky také další teriér jménem "Romeo".

o1

Německý ovčák

John a jeho žena Maite měli od konce ledna do začátku února 2000 německého ovčáka jménem "Harriz".Když psa dostali,bylo mu jen 7 týdnů a neměl jméno.John vysvětloval,že ho mají jako hlídacího psa.Víc o něj stála Maite,John by raději menšího psa-jako teriéra,kterého měl Sean.

j1

666

7

555

1112255

Joeyho zvířátka

Joey má skoro takový malý statek.K němu patří: 2 rottweileři "Thor" , "Odyma" a ohař "Collin",potom má králíka,kterému dali Joeyho děti jméno "Felix",4 morčata,ta nemají žádné jméno,potom tu je poník Max,krom toho má také množství ptactva.

ZDROJ

 Daniel J. Kelly se narodil 11. října 1930 v Erie/Pannsylvania (Amerika). Stal se učitelem. V USA se seznámil s baletkou Barbarou Ann Suokko, se kterou se později oženil. V roce 1961 přišlo na svět první dítě - Danny. Narodil se ovšem postižený. Rok na to přišla na svět Caroline. 6. března 1963 se narodila Kathleen Anne v Leominsteru (USA) a o rok pozPak se Dan se svou rodinou přestěhoval do Španělska, kde žili nejlepší hudební a baletní učitelé. Rodina žila ve velmi jednoduchých podmínkách. Jejich dům neměl elektřinu. Ale všichni tento život mi 

8. března 1967 se narodil v Talaveře (Španělsko) John Michael. V této době zrovna Kellyovi začínali tvořit muziku. Zpívali a hráli na ulicích a byli šťastní. 25. listopadu 1969 přišla na svět Maria Patricia a o 2 roky později James       Victor (18. února 1971). Oba se narodili v Camonalu(Španělsko).Zde se také narodil 20. prosince 1972 Joseph Maria. V této době si říkali "Kelly Kids" (Kellyovic děti). Toto období bylo pro ně to nejkrásnější. 28. dubna 1975 se narodila v  Belascoain(Španělsko) Barbara Ann. Své jméno dostala po matce.
 Dan koupil poschoďový a jezdil s rodinou po celé Evropě. Děti nikdy nechodily do školy. Učil je Dan. Učil je vše - od matematiky, fyziky... až po jazyky. Kellyovi mluví německy, anglicky, španělsky, francouzsky, italsky a Patricia dokonce holandsky. Každý rok měli mezinárodní přezkoušení ve škole.

        5. prosince 1977 se narodil v Dublinu Michael Patrick. Je jediný z rodiny, kdo se narodil v Irsku. 4. prosince 1979 se narodila v Berlíně (Německo) Maite Star. Maite je baskické jméno a znamená "Chtěné dítě". Pak se přestěhovali zpět do Španělska, protože jejich matka těžce onemocněla. Posledním dítětem byl Angelo Gabrielle. Narodil se v Pamploně(Španělsko)23. prosince 1981. Své jméno dostal proto, protože když se narodil, vypadal jako andílek. Matka zemřela o 7 měsíců později. Její poslední slova byla: "Keep on singing..." (Zpívejte dál...).  

Kathy se stala matkou pro všechny své sourozence. Vařila, hrála si s nima a o všechny se starala. Rodina znova začala hrát na ulicích. V roce 1988 si koupili , na který se všichni přestěhovali. Později Caroline a Paul opustili rodinu.
  
Kellyovi se stali slavnými až v roce 1994, kdy vydali své album "Over The Hump".


Kelly Family zpívají všechny žánry - rock, pop, folk  i  rock 'n' roll. Všichni nosí dlouhé vlasy a zvláštní oblečení, které si sami upravují. Pouze Jimmy se nechal ostříhat dohola a Angelo a Maite si nechali zkrátit své vlasy po ramena.

Kathy až donedávna byla v rodině jediná, kdo má dítě. Jeho jméno je Sean. Narodil se v Berlíně (Německo) 14. prosince 1992. Kathyin bývalý manžel a zároveň otec Seana se jmenuje Vincent Van Hille    . Teď přibyl Joey. Jeho syn se jmenuje Luke Christopher. Narodil se 29. června 2000 v Krefeldu (Německo). Joeyho přítelkyně a zároveň matka Luka se jmenuje Tanja Niethen    . 29. srpna 2000 měla v Kolíně úřední svatbu Patricia Kelly (20. ledna 2001 ve Francii - svatba v kostele). Provdala se za moskevského ekonoma Denisse Sawinkina     a 30. října 2001 porodila v kolínské nemocnici císařským řezem syna, kterému dala ruské jméno Alexander Josef    
Také benjaminek rodiny Angelo Kelly je již ženatý. Jeho manželkou je dcera SPD-Politika z Rostocku Kira Harms   

I on má již své potomky – syna Gabriela      který spatřil světlo světa 3. července 2001 v nemocnici v Kolíně (Německo) a dceru Helen Josephine, která přišla na svět císařským řezem 5. listopadu 2002. Do svazku manželského vstoupil také John, který si vzal dceru jejich učitele na kytaru, Maite Itoiz. Sňatek proběhl 24. června 2001 v kostele Arnotegui, blízko Obanos (Španělsko).

        Dne 5. srpna 2002 postihla Kelly Family obrovská rána. Oči jejich milovaného tatínka se navždy zavřely. Byl pohřben 9. srpna 2002 ve své rodné irské vlasti. Dnes vlastní 2 zámky. Jeden v Irsku (Cobh) - "East Grove" a druhý v Německu (Köln) - "Gymnich"    Nyní Kellyovi žijí na Gymnichu. I když převážná část již žije osamoceně, se svou vlastní rodinou.

        S Kelly Family hrál jeden čas také nový člen. Jeho jméno je Adam O' Henry a je to jejich bratranec. V současné době s nimi již nevystupuje.

        Dějiny okolo Kelly Family se neustále mění. Kathy definitivně opustila rodinu i skupinu a odstěhovala se svým synem Seanem do vlastního bytu v Kolíně. Po 30-ti letech našla svou pravou matku a je s ní nyní opět v kontaktu. Sean již navštěvuje základní školu. East Grove v Irsku již Kellyovi prodali a chystají se také k prodeji Gymnichu... 
  
Info

Jméno: Angelo Gabriele Kelly
Manželka: Kira Harms
Děti: Gabriel, Helen, Emma
Datum narození: 23. prosince 1981
Místo narození: Pamplona (Španělsko)
Znamení: Kozoroh
Výška: 1,73 m
Oči: Modré
Vlasy: Blond
Hudební nástroje: Kytara, perkuse, bicí, klavír, keyboard, basovka
Koníčky: Kino, Kick-box, bicí, formule 1, NBA
Role v rodině/skupině: Společně s Paddym produkuje alba, stará se o chod webových stránek skupiny a obchod
Oblíbená barva: Zelená
Oblíbené jídlo: Tiramisu, těstoviny, kebap
Oblíbený nápoj: Sprite, čokoládové mléko
Oblíbené CD: "Vs." od Pearl Jam
Oblíbený umělec: Bob Dylan
Oblíbená kapela: Mahavishnu Orchestra
Oblíbený film: Kramer vs. Kramer
Největší zážitek se skupinou: Koncert v Dortmundské Westfalenhalle v roce 1994

Životopis
Angelo Kelly se narodil roku 1981 ve Španělsku jako Angelo Gabriele Kelly. Jeho otec Daniel Jerome Kelly, profesot matematiky, narozený Irům žijícím v Americe. Jeho matka Barbara Ann Suokko, byla na pul Rakušanka a napůl Finka. Zemřela však asi dva měsíce po narození Angela na rakovinu. Angelo má 11 sourozenců, po smrti matky ho vychovávala starší sestra Kathy.
Společně se svými sourozenci se stali slavnými Kelly Family.V devadesátých letech byla skupina Kelly Family jednou z nejúspěšnějších kapel Evropy. Angelo hovoří plynně anglicky a německy,rozumí španělsky a francouzsky. Žije v Německém Kolíně nad Rýnem. V roce 2001 se jemu a jeho dlouholeté prítelkyni Kiře Harms narodil syn Gabriel Jerome Harms Kelly. V roce 2002 se jim narodila dcera Helen Josephine. A kdyz v roce 2005 zjistili, ze je Kira opět těhotná, vzali se. V den narození jeho sestry Kathy v roce 2006 se jim narodila dcera Emma Maria. Angelo tento rok také vydal sólové album ,,I´m ready" . Je producentem skupiny Kelly Family, po tom co jeho starší bratr Paddy skupinu opustil. je také ředitelem jejich rodinné firmy.
Angelo Kelly je řazen mezi nejlepší evropské bubeníky. Jeho osobním učitelem na bicí byl slavný a uznávaný irksý černoch bubeník Billy Cobham. Stal se jeho přítelem a spolu také v roce 2003 vydali hudební DVD ,,Call and response" .Angelo bubnuje pro skupinu ,,The six" a jezdí po turné ,,Piano´n´drums" . Mimo bicí hraje výborně na kytaru a piano. Na jeho novém albu I´m ready s ním zpívá i jeho o 3 roky starší žena Kira.TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek